Circuit Zandvoort - PREQ

Prekwalifikacje zakończone

Prekwalifikacje do Audi Eurosport E-Racing zostały zakończone. Drużyny które się zakwalifikowały możecie zobaczyć poniżej.

Tabela czasów indywidualnych

Poniższa tabela przedstawia zbiorcze wyniki prekwalifikacji.

LPStart #Samochód, KierowcaOkrążeniaCzas BESTSTRATA
1#121Jakub Charkot | DV1 TRITON Racing

55

1:36.299---
2#33Dominik Blajer | DV1 TRITON Racing

205

1:36.3850:00.086
3#37Mateusz Tyszkiewicz | Actina PACT White

178

1:36.4170:00.118
4#114Kamil Pawlowski | GTWR Thrustmaster

109

1:36.4410:00.142
5#150Giorgio Simonini | GTWR Thrustmaster

168

1:36.4720:00.173
6#333Wojciech Lukaszek | WE-Power Racing

127

1:36.4960:00.197
7#96Zbigniew Siara | Silver Racing Team II

261

1:36.5000:00.201
8#5Kamil Puton | Actina Pact Black

101

1:36.5170:00.218
9#46Tomasz Mironowicz | SRC Sim Racing Champions

92

1:36.5540:00.255
10#50Wojciech Bobrowicz | DV1 TRITON Racing Black

97

1:36.5620:00.263
11#98Mateusz Wypych | DV1 TRITON Racing Black

106

1:36.6360:00.337
12#82Konrad Zerebiec | Pachura Moto Center E-Sports

200

1:36.6470:00.348
13#23Nikodem Wisniewski | Williams Esports

97

1:36.6600:00.361
14#18Rafal Dziki | KONTEKT HUNTERS

141

1:36.6620:00.363
15#116Jakub Piascik | Actina Pact Black

78

1:36.6660:00.367
16#28Marcin Rybaczuk | Pachura Moto Center E-Sports

137

1:36.6750:00.376
17#7Kamil Kostyra | Carbon eSports

158

1:36.6760:00.377
18#169Piotr Burzala | Carbon eSports Blue

238

1:36.6760:00.377
19#6Jakub Brzezinski | Williams Esports

202

1:36.6800:00.381
20#926Lukasz Sokol | Actina PACT White

127

1:36.6900:00.391
21#17Bernard Wojnas | KONTEKT HUNTERS

167

1:36.6950:00.396
22#233Marcin Swiderek | SRC Sim Racing Champions

79

1:36.7140:00.415
23#488Erwin Kaczynski | WE-Power Racing

94

1:36.7400:00.441
24#1Adrian Babinski | Half Control Racing

164

1:36.7830:00.484
25#4Rafal Szoltysek | Carbon eSports Blue

81

1:36.8330:00.534
26#828Igor Baranski | Silver Racing Team II

226

1:36.8690:00.570
27#115Artur Kazimierski | Carbon eSports Green

114

1:36.8800:00.581
28#45Jan Garbas | Esport First

212

1:36.9010:00.602
29#64Mateusz Kedzia | Esport First

154

1:36.9360:00.637
30#89Maciej Mlynek | Carboner Design Racing Team

55

1:36.9670:00.668
31#818Pawel Krezelok | Silver Racing Team

97

1:37.0180:00.719
32#373Mariusz Tworzydlo | Carbon eSports

146

1:37.0300:00.731
33#123Lukasz Kogut | FULL BOOST RACING TWO

60

1:37.0330:00.734
34#987Przemek Ber | FULL BOOST RACING TWO

201

1:37.1050:00.806
35#182Lukasz Sikorski | ACTINA PACT BLUE

78

1:37.1740:00.875
36#996Marcin Wyszynski | Full Boost Racing

32

1:37.3130:01.014
37#27Adrian Kot | Phenomena

53

1:37.3400:01.041
38#267Lucjan Prochnica | ForzaItalia.pl eSports Team

6

1:37.3450:01.046
39#56Mikolaj Nowicki | Silver Racing Team

15

1:37.3690:01.070
40#869Lukasz Szlezak | Half Control Racing

251

1:37.4470:01.148
41#101Maciej Jaworski | LamesHunters

41

1:37.4680:01.169
42#100Mariusz Lebek | Carbon eSports Green

38

1:37.4860:01.187
43#446Lukasz Warchal | ACTINA PACT BLUE

86

1:37.4990:01.200
44#146Lukasz Szakola | ForzaItalia.pl eSports Team

8

1:37.5660:01.267
45#12Dawid Krupa | Carboner Design Racing Team

46

1:37.6130:01.314
46#40Michal Pochopien | Full Boost Racing

47

1:37.7240:01.425
47#420Eryk Szymendera | Wingers Esports

110

1:37.7470:01.448
48#994Riley Phillips | Wingers Esports

36

1:37.7920:01.493
49#777Patryk Adamczyk | RAGNAR Esports

28

1:37.9070:01.608
50#669Sebastian Zajac | ZR Motorsport

56

1:37.9240:01.625
51#740Patryk Toninski | XPG Invicta I

21

1:38.0220:01.723
52#26Dominik Ulman | Phenomena

85

1:38.0590:01.760
53BRAKJakub Stanek | ZR Motorsport

32

1:38.0630:01.764
54#421Marcin Adamczyk | TX RACING

21

1:38.0850:01.786
55#3Dominik Chruscinski | Two Drivers Team

68

1:38.1050:01.806
56#995Mateusz Bes | Nida Racing Team

102

1:38.2600:01.961
57#237Damian Skowron | Shellmy Racing

35

1:38.4290:02.130
58#10Bartosz Zietek | Verva Kubika

28

1:38.6130:02.314
59#31Jarek Raton | Jazzy team

105

1:38.7550:02.456
60#422Natan Wisniewski | TX RACING

18

1:38.7570:02.458
61#57Piotr Furman | Jazzy team

60

1:38.8030:02.504
62#321Michal Lorecik | Lorens Racing

49

1:38.8630:02.564
63#990alessio attorresi | POLITA Racing

18

1:38.8680:02.569
64#41Dominik Plona | POLITA Racing

11

1:38.8920:02.593
65#444Marcin Cwiertnia | LamesHunters

44

1:38.8930:02.594
66#666Amadeusz Braksator | Two Drivers Team

31

1:38.8940:02.595
67#15Piotr Powirski | Nida Racing Team

102

1:39.0980:02.799
68#88Andrzej Gajda | GSL Construction Racing

25

1:39.1850:02.886
69#741Mateusz Czajkowski | Your Way Racing

7

1:39.2240:02.925
70#991Bartosz Chabasinski | SWB

21

1:39.2430:02.944
71#665Ryszard Zukowski | SWB

22

1:39.2460:02.947
72#42Kacper Nizio | Shellmy Racing

24

1:39.5270:03.228
73#51Szymon Kuczyk | LegendF1 Team

13

1:39.9980:03.699
74#32Maciek Mirek | M-ce Racing Team

10

1:40.2130:03.914
75#203Marek Stefaniuk | Lorens Racing

20

1:40.2520:03.953
76#35Piotr Adamczyk | LegendF1 Team

9

1:40.2690:03.970
77#808Dawid Szwejczewski | Your Way Racing

1

1:40.2730:03.974
78#999Artur Dziatkowiec | M-ce Racing Team

12

1:40.7970:04.498